baner walentynki

W tej kwestii My Polacy jesteśmy podzieleni na dwa obozy. Albo lubimy i obchodzimy to święto, albo w ogóle go nie uznajmy. Jeśli zaliczasz się do zwolenników to z pewnością masz swoją ukochaną połówkę, bądź kogoś na „oku” i chcesz tą osobę zaskoczyć, czymś naprawdę wyjątkowym. Pomysłów jest bezliku… Od tradycyjnych walentynkowych kartek zaczynając na jadalnej bieliźnie kończąc. Ja osobiście jestem zwolennikiem bardziej wysmakowanych prezentów, a w szczególności takich których nie znajdziemy w pierwszym lepszym sklepie z upominkami. Jednym z takich pomysłów, które przygotowałem specjalnie dla Ciebie jest sesja fotograficzna, której efektem są fantastyczne zdjęcia, ale nie w formie cyfrowej, ale wydrukowane w dużym formacie w postaci fotoobrazu, bądź zdjęcia oprawionego w piękną dużą ramę. Sesja może być wykonana w plenerze bądź w formie studyjnej. Obie formy mają w sobie coś innego i coś magicznego.
Plener oddaje czas, porę dnia i porę roku. A także miejsca… Te niezwykłe, te które są dla nas ważne. Plenerowe sesje realizowane są na pełnym luzie, często ujęcia są spontaniczne, nie planowane, dużo w nich swobody, dzięki czemu charakter tych zdjęć oddaje nasz własny styl i naszą osobowość. Naturalne światło i otwarte przestrzenie dają mnóstwo możliwości zabawy kadrem. Pokaż swoją naturalność i wywołaj niekończący się uśmiech na twarzy swojego partnera.


A zdjęcia w studio….? Hmmmm….. Pewnie myślisz czasami o tym jak to jest stanąć przed obiektywem w świetle błyskających lamp? Chwile w których to Ty jesteś najważniejsza i cała uwaga skupia się tylko na Tobie? Jesteś wyjątkowa i pokazujesz to całą sobą na zdjęciach. Szczegółowo dobrana stylizacja, makijaż, fryzura – wszystko to sprawia, że czujesz się bardzo kobieco i wyjątkowo. A ja na zdjęciach wydobywam Twoje skrywane atuty. Emocje, spojrzenie, ułożenie ciała – to wszystko w końcowym efekcie sprawi, że Twój partner nie będzie mógł oderwać oczu od Twoich fotografii!

Oferta „Fotograficzne Walentynki” jest ustalana indywidualnie. Napisz do mnie i już dziś umów się na sesję fotograficzną. Pamiętaj ostateczny termin realizowanie zdjęć to 7.02.2015!
ZAPRASZAM :)

Newsletter