o mnie zdjęcieWitam Cię bardzo serdecznie na moim Blogu!

Skoro już tutaj zawitałeś oznacza to, że zapoznałeś się już z moją stroną www.

Oklepane powiedzenie mówi, że zawsze musi być ten pierwszy raz, więc o to jest mój pierwszy wpis. Na tym blogu będą regularnie pojawiały się posty dotyczące tego co aktualnie fotograficznego dzieje się w moim życiu, będzie dużo zdjęć, ale jeszcze więcej informacji specjalnie dla was o tajnikach fotografii. Pomogę wam rozwijać tą piękną pasję!

Moim głównym zajęciem jest fotografia ślubna. Tworzę kadry dla młodych par min. z Opola, Krapkowic, Strzelec-Opolskich czy Zdzieszowic. Oprócz fachu Fotografa ślubnego bardzo dobrze czuję się w fotografii produktowej i biznesowej. Pomagam firmą w profesjonalnej reklamie.

Zapewne też zwróciłeś uwagę na slajd wyświetlany na stronie głównej, na którym pojawiło się zdjęcie gór, w zakładce o autorze też możesz natknąć się na informacje które wskazują jednoznacznie, że kocham polskie Tatry.

Spodziewaj się drogi czytelniku obszernych relacji z moich górsko-fotograficznych wędrówek. A to co czasami dzieje się w górach szczególnie kiedy chodzę sam nadaje się na dobrą powieść grozy.

Może jeszcze parę słów o firmie… Pomysł z budowaniem własnej marki długo za mną chodził… Czasami po prostu potrzebujemy w życiu kogoś lub czegoś kto pokaże nam drogę którą mamy podążać. Tak było w moim przypadku… Myślę, że Opole jest dobrym miejscem do rozwoju twórczego.

Myślę, że za niedługo spotkamy się razem na sesji fotograficznej w Opolu. Albo hmmm…. na górskim szlaku.

Newsletter