referencje SFD

SFD.PL |Daniel Wąchała - Manager ds. rozwoju sprzedaży

Michał wykonywał dla nas realizację foto-video na targach i eventach sportowych. Rzetelność solidność i profesjonalizm to cechy które charakteryzują pracę Michała. Jest w pełni elastyczny dostosował ofertę dokładnie do naszych potrzeb. Realizacja zlecenia była oddana terminowo i na wysokim poziomie. Polecamy współpracę z Michałem z zakresu reportaży fotograficznych z imprez masowych i eventów.

Teofil Kossakowski prezes ZK REM Zdzieszowice

Pragniemy polecić firmę Michał Mogielnicki FOTOGRAFIA jako profesjonalnego partnera fotografii, który był odpowiedzialny za sfotografowanie wykonanych przez naszą firmę urządzeń oraz instalacji przemysłu koksowniczego i koksochemicznego w zakładach zgrupowanych w JSW KOKS S.A. Powierzone zlecenie zostało wykonane w pełni profesjonalnie, w elastycznych warunkach co do terminu i czasu fotografowania a zdjęcia dostarczone zostały w wyznaczonym terminie. Potwierdzamy fachowe przygotowanie oraz wysoką jakość świadczonej usługi fotografii reklamowej.

 

referencje ZKREM
referencje SPC

Anna Świerniak - Salon Piękne Ciało Opole

Duży entuzjazm, zaangażowanie, cierpliwość i kreatywność to cechy Michała które pomagają w tworzeniu ciekawych, profesjonalnych obrazów. Ponadto Michał współpracuje ze swoim klientem – bierze pod uwagę jego sugestie równocześnie służy profesjonalnym doradztwem. W moim salonie Michał zajmuje się zarówno wykonywaniem zdjęć jak i montażem filmów reklamowych.

Z jakim skutkiem? Oceń sam.

Agata Trojanowska - Internetowa Galeria Handlowa IGH.PL

Pełen profesjonalizm, uśmiech, luz, dobry kontakt to cechy które charakteryzują Michała. Jednym słowem jest świetnym fotografem, praca z nim to czysta przyjemność.

referencje IGH
referencje Martyna Blat

Martyna Blat - modelka

Genialny fotograf, sympatyczny, zabawny, świetna atmosfera podczas pracy, a zdjęcia REWELACYJNE, serdecznie polecam

Emin Akdogan - Lou-Pre International

Z Michałem współpracuję od 2014 roku i śmiało mogę powiedzieć, że jest profesjonalistą w tym co robi. Zdecydowałem się na wspólną współpracę, ponieważ cenię sobie osoby, które są słowne i bardzo kreatywne, co widać na zdjęciach i wideo relacjach tworzonych przez Michała. Osobiście jestem zadowolony z Naszej wspólnej współpracy i śmiało mogę powiedzieć, że Polecam.

lou pre referencje
referencje MBA

Adam Grzesik - Trener sukcesu, przedsiębiorca

Kiedy poznałem prace Michała moją uwagę zwróciło niesamowite wyczucie i umiejętność wychwycenia emocji, które zachowuje na swoich zdjęciach. Wiem, że o takich mistrzów fotografii, którzy mają to coś jest bardzo trudno na rynku. Dlatego natychmiast skorzystałem z jego usług. Michał jest autorem moich zdjęć biznesowych, foto i video reportaży ze szkoleń oraz kilku materiałów reklamowych. Polecam go jako specjalistę w dziedzinie fotografii biznesowej i eventowej.

BE by Bison Evelin - Ewelina Szymkowiak projektantka mody

Efekty przeszły moje oczekiwania – otrzymałam nie tylko piękne zdjęcia, ale także motywację do dalszego tworzenia. Michał to osoba, która swoimi pomysłami potrafi zarazić otoczenie. Poprzez swoje kolorowe wnętrze przemyca do tworzonych fotografii mnóstwo radości, wzruszeń, nietuzinkowości. Michał patrząc na fotografowany obraz odczuwa i dzięki temu sprawia, że odbiorcy także przeżywają te emocje.

referencje BE by
tomaszewski referencje

Jan Paweł Tomaszewski - Trener motywacyjny, aktor

Michała cechuje nie tylko bystre oko i umiejętność uchwycenia genialnego kadru w szybko zmieniającym się otoczeniu, ale przede wszystkim pasja tego co robi.To wszystko okropione życzliwością i szybkością w działaniu sprawia, że Państwa momenty z życia prywatnego czy biznesowego uchwycone będą w sposób absolutnie niepowtarzalny i unikatowy.

Newsletter